Ortaklık Yapısı


AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
13.350.000,00 TL

Ödüller

AKBATI

Akbatı, açılışından bugüne 13 yıl içinde ulusal ve uluslararası önemli yarışmalarda aldığı 95 ödül ile ulusal ve uluslararası platformlarda başarısını tescillemiştir. Ayrıca Akbatı & Akbatı Residences, dünyanın önde gelen yeşil bina değerlendirme sistemi BREEAM (Bina Araştırma Kuruluşu Çevresel Değerlendirme Metodu) sertifikasına “Excellent” seviyesinde sahip olmuştur.

AKASYA

Akasya ise her yıl Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından düzenlenen, gayrimenkul sektörünün en saygın ödüllerinden biri olan ve alanında en başarılı alışveriş merkezlerinin değerlendirildiği ICSC Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülü 2015’te “New Developments: Large” Kategorisinde En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü’nü almış ve geçtiğimiz 10 yılda 100’den fazla ödüle layık görülmüştür.

Akasya ve Akasya Konut Projesi, enerji verimliliği ve doğru kaynakların kullanımı, yerel sorunlara yaptığı çözümler, iç hava kalitesi ile sağlığa verdiği önem ve binanın çevreye olan uzun vadeli etkisini azaltma sistemleri sayesinde Türkiye'de bu kadar büyük bir proje ile BREEAM sertifikası almaya hak kazanan ilk proje olmuştur.


Akbatı hakkında detaylı bilgi için tıklayın !

Akasya hakkında detaylı bilgi için tıklayın !


© Copyright Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.